Бізнес на каві, – переселенка розповіла, які напої користуються попитом у черкащан

23 червня 2017, 21:44

Анастасія Рубежанська за 4 місяці відкрила кава-шоп "Білий кролик" у Черкасах. Дівчина готує різні види кави, печива та тістечок. Найдешевший смаколик коштує 12 грн, найдорожчий - 30 грн., пише "Gazeta.ua".

- Ідея прийшла мені та колезі по роботі. Коли відкривалися, були другим найкращим закладом в місті. Гроші на відкриття позичили друзі-айтішники. Зараз на це потрібно біля 20 тисяч доларів. Дизайн приміщення і логотип просила зробити знайомих дизайнерів. Працівників не шукали, люди самі почали нас знаходити. Меню придумувала сама. Було важко знайти приміщення, бо в Черкасах мало комерційних приміщень в оренду, - розповідає Анастасія.

Жінка переїхала з чоловіком у Черкаси 2014 року. Жила в місті Алчевськ Луганської області. Навчалася в Луганську на вчителя китайської мови та літератури. Захопилася кулінарією, коли почала працювати у елітному ресторані обласного центру.
- У "Білому кролику" спочатку готували лише каву з собою. Згодом почали пекти тістечка та робити цукерки. Коштують від 12 до 30 гривень. Найбільше відвідувачі беруть латте з арахісом, капучіно, каву з аеропрес", - каже Анастасія. - "Білий кролик" зараз перевозять у нове приміщення. Як говорить Анастасія, воно буде ще зручніше і затишніше, ніж два минулих.

- Хотіли створити затишне місце, щоб люди приходили і залишалися надовго. Асоціація була із Білим Кроликом із "Аліси в країні чудес", бо він заманював до себе в нору і поїв чаєм. Там люди забували про час і просто відпочивали. Як натяк, на логотипі намалювали кролячі вуха, які виглядають з нори, - додає Анастасія.

Поділитись

Коментарі

Вгору