Бійці ЗСУ подякували черкаському університету за підтримку (ВІДЕО)

24 березня 2023, 17:00

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького з перших днів повномасштабної війни підтримує своїх студентів, викладачів та працівників, які воюють. Оголошений у січні 2023 року великий збір і ярмарок, проведений у його межах, дав змогу допомогти бійцям закрити нагальні потреби.

10 тисяч гривень було передано для придбання автомобіля другокурснику ННІ економіки і права Руслану Матвєєву. Він із перших днів повномасштабного вторгнення доставляє гуманітарні вантажі в «гарячі точки» та в деокуповані населені пункти України. Нещодавно Руслан придбав для своїх поїздок авто і зможе возити допомогу ще більш оперативно.

19 тисяч гривень передано викладачці ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Олесі Кравчук. ЇЇ чоловіку, який служить у ЗСУ, терміново було потрібно придбати шолом і навушники. Зібраних на благодійному ярмарку коштів вистачило ще й на плитоноску.

«Від щирого серця дякую за допомогу ректору ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександру Черевку та всьому колективу університету за грош для придбання шолома та плитоноски. Це потужна допомога і підтримка для мене. Радію за таких людей та щиро дякую. Натомість я стараюсь багато встигнути та зробити вклад у Велику Перемогу!!!» — написав Роман на своїй сторінці у Фейсбуку.

Генератор отримали від Черкаського національного університету військовослужбовці Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького, де служить випускник ЧНУ Олександр Панін. Бійці щиро подякували університету та Денису Ковачичу, який надав генератор у межах благодійного збору.

Ще 80 тисяч гривень, зібраних на ярмарку, було передано Олександру Паніну на придбання приладу нічного бачення для його підрозділу.

Щиру вдячність рідному університету з передової надіслав випускник Тимофій Легоняк. ЧНУ передав йому 80 тисяч на придбання дрона. Боєць обіцяє згодом прислати відеозвіт «пташки» в дії.

Університетська спільнота запевняє захисників України у своїй підтримці. Збір для потреб ЗСУ в університеті продовжується, доки останній окупант не залишить наших територій.За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору