Біля обласного кардіоцентру зведуть каплицю

21 травня 2015, 20:01

DSC_0010

21 травня у день великого християнського свята –Вознесіння Господнього на території обласного кардіологічного центру освячено Хрест на місці розбудови Храму-каплиці Святому Великомученикові Пантелеймону Цілителю.

Ініціатива закладення та спорудження каплиці належить головному лікареві обласного кардіологічного центру, депутату обласної ради Світлані Журбі.

Церемонію та спільну молитву з нагоди свята Вознесіння Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа та освячення місця розбудови майбутньої каплиці провів владика Черкаський і Чигиринський Іоанн.

DSC_0001

У заходах взяла участь перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова, яка передала Світлані Журбі ікону Святого Великомученика Пантелеймона.

У заходах освячення взяли також участь народний депутат України декількох скликань Сергій Терещук, депутати обласної ради Олег Васецький, Володимир Ходак, депутат облради і заступник міського голови м. Черкаси Станіслав Овчаренко, секретар міської ради Олександр Радуцький, представники духовенства, працівники кардіоцентру.

Поділитись

Коментарі

Вгору