Більше трьох десятків військових літаків пролетіло над Христинівкою (фото)

19 червня 2016, 18:57

IMG_1188

Цими вихідними, на христинівському полі, розгорілася справжня війна пілотів. 37 учасників з Молдови та України змагались за кубок Європи. У запеклій боротьбі досвідчених пілотів, нашому земляку з Христинівки Євгенію Митнику, в розряді Друга світова війна, вдалося вибороти ІІ місце, інформує "Вечірня Умань".

IMG_9735

Тріумфи і падіння, грандіозні перемоги та розбиті вертольоти, так на христинівському полі, вже четвертий рік поспіль, проходить Чемпіонат Європи з авіамодельних польотів. Цього річ війна пілотів розгорілася між Україною та Молдовою, у двох категоріях: Перша та Друга світова віна.

IMG_9725

«Я вже в друге на чемпіонаті Європи в Христинівці. На своєму японському торпедоносці літаю ще 2012 року, він побував на чемпіонаті в Австрії, і вже неодноразово приносив мені перемогу. Сподіваюсь, і в Христинівці він покаже вищий пілотаж,» - ділиться враженнями Петро Хамурар (Молдова).

IMG_9695

За результатами змагань у Категорії Перша світова Війна перемогу здобув Сергій Мишин, а у Другій світовій війні перше місце дісталось Дмитру Гончарову.

IMG_9605

 

IMG_9574 IMG_1248

Коментарі

Вгору