Більда на собі відчув, що бути велосипедистом у Черкасах не зовсім безпечно

31 березня 2014, 13:32

Недарма кажуть, що головним показником рівня цивілізованості того чи іншого міста є не кількість автомобілів на дорогах, а кількість велосипедів на вулицях. Судячи з побаченого мною цими вихідними, у Черкас є шанс стати справжнім європейським містом.

Про це написав депутат Черкаської міської ради Андрій Більда у Facebook.

Після зимової перерви відновив велотренування. Приємно вразила велика кількість спортсменів-любителів, які з приходом весни осідлали двоколісного коня. Проте, відсутність велоінфраструктури в місті, часто призводить до непорозумінь між велосипедистами і водіями автівок.

Відношення до велосипедистів чи міських велорайдерів залишає бажати кращого. Автомобілісти підрізають, не пропускають та не сприймають велосипедиста, як повноцінного учасника дорожнього руху.

Відчув на собі, що особливо агресивно поводяться деякі водії маршруток, натомість володарі сучасних автівок завчасно попереджали про своє наближення коректним звуковим сигналом.

Співіснувати водіям та велосепидистам незручно, більше того - небезпечно. Не варто очікувати на те, що в Україні швидко законодавчо врегулюють велосипедно-автомобільний рух і, за прикладом американського штату Пенсивальнія, приймуть закон, який захищає інтереси велосипедистів.

Тож, шановні вело- та автоучасники дорожнього руху:

1.Бережіть себе.

2.Будьте взваємоввічливими.

3.Поважайте один одного та ведіть себе гідно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору