На Черкащині жінка прив’язала до себе п’ятирічного сина й утопилася

08 грудня 2014, 14:57

14247599007_4f3318d663_o

7 грудня о 16:00 у ставку в селі Тернівка Смілянського району місцеві жителі виявили у воді тіла двох осіб. Ними виявилися 38-річна жінка та її 5-ти річний син. Як з`ясувалося, загиблі вже п`ять місяців вважались безвісти зниклими.

Про це повідомляє пресслужба УДСНС України в Черкаській області.

Потопельників на берег підняли рятувальники Смілянської пожежно-рятувальної частини, які і передали їхні тіла працівникам міліції. Обставини події з`ясовуються.

Водночас, як повідомляє Вечірка, в житті молодої жінки чорна смуга почалась минулої зими. Саме тоді з інтервалом у місяць-два пішли з життя її батько й мати. Опісля ще одна неприємність – на початку року під час сварки жінка нанесла своєму чоловікові травми, через які він незабаром помер. Розслідування, суди, і вирок – домашній арешт. Лояльний, зважаючи, що на руках у жінки залишилась маленька дитина Через депресивний стан жінка, будинок якої розташований поруч зі ставком, вже пробувала вкоротити собі й синові віку. І теж пішла до ставу. Її та хлопчика врятували місцеві жителі.

- Пізніше жінка зникла й на початку червня офіційно була оголошена в розшук Смілянським міськвідділом міліції, – зазначив помічник начальника по взаємодії з громадськістю Смілянського міськвідділу міліції Роман Дубовенко.

І от новина – місцеві жителі на ставку крізь кригу побачили одяг і повідомили про це в міліцію. Жінку з прив’язаним до неї мотузкою хлопчиком рятувальники вирізали з криги.

- Візуально явних тілесних ушкоджень на тілах не було виявлено. Але остаточні висновки зроблять судмедекспертиз, які працюють із тілами. Відомості по факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводиться перевірка, – повідомив Роман Дубовенко.

Поділитись

Коментарі

Вгору