Австрійка Люся та німкеня Мальвіна, – безпритульних тварин з Умані продовжують “усиновлювати” за кордоном

09 листопада 2017, 14:29

Люся тепер австрійка.

Уманські безпритульні собаки виїхали закордон “на ПМЖ”. Так у жовтні зоозахисники благодійного фонду “Серце друга” спільнокоштом організували перевезення двох тварин, яких “господарі” вигнали з дому. Тепер вони проживають в інших країнах і більше не знають ні голоду, ні холоду, пише "Рідний край".

Мальвіна переїхала до Німеччини.

Днями в Умані на одного безпритульного пса побільшало: хтось його викинув на вулиці біля магазину. За свій грайливий характер, доброзичливість, хлопчик дуже полюбився волонтерам. Було шкода залишати таку красу без дому.

А за кілька днів уманські зоозахисники повідомили радісну новину: собака вже в сім’ї. Власник її проживає в Німеччині, куди і передали пса.

Кімба теж став німцем.

На жаль, в Україні досі не налагоджена система утримання тварин та відповідальності за шкоду їм. А уманським волонтерам доводиться самостійно збирати кошти на стерилізацію, лікування покинутих котів та собак, шукати для них місця для тимчасової перетримки та люблячі родини.

Долучитися до благородної справи, підтримати фонд фінансово або ж вибрати для себе домашнього улюбленця можна на офіційній сторінці Умань”Серце друга”Благодійний фонд захист тварин  у Фейсбук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору