“Без піклування людей Нафаня не виживе”: у Черкасах шукають дім для їжака

10 березня 2023, 10:37

Нафаня

У Черкасах шукають родину для їжака Нафані. Тварина має проблему з передньою лапою, тому в дикій природі не виживе.

Про це повідомили на сторінці Черкаського міського товариства захисту тварин "Друг".

Зоозахисники шукають відповідальних людей, бажано тих, хто знає специфіку догляду за їжаками.

- Їжака знайшли на початку осені з ознаками отруєння і важкою глистною інвазією. Він пройшов курс лікування, але випустити в природу тварину не змогли через його ваду з лапкою. Він ходить, але якщо завалиться на бік, то вже не може самостійно піднятися. Тож без піклування людей їжачку ніяк не вижити. Нафаня перезимував у клітці, в сплячку не впадав і трохи набрав зайвої ваги, - зазначають у товаристві.

У коментарі Про все в товаристві "Друг" повідомили, що ще не знайшли відповідальних господарів, яким би могли віддати Нафаню.

- Були телефонні дзвінки, але ми шукаємо людей, які знають специфіку догляду за такими тваринами. Треба розуміти, що їжаки - не домашні тваринки, а все ж таки хижаки. Вони не даються, щоб їх гладили та потребують вольєрних умов, які найбільш наближені до природних, - розповіли зоозахисники.

Також вони зазначають, що значним плюсом для Нафані буде вже наявність їжаків у нових господарів.

- Це не обов'язково, але у природі їжаки спілкуються між собою. Наприклад, якщо в людей уже на подвір'ї живе родина їжаків, то Нафаня там добре б прижився.

Наразі Нафаня харчується вареною куркою, проте звичним раціоном для їжаків є і хробаки та черв'яки, які навіть продаються в зоомагазинах.

Якщо ви готові надати притулок їжаку Нафані, можете звертатися за телефоном: 063-347-88-21.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору