Бетон, рештки асфальту, каміння: черкащани знову взялися за ремонт доріг (фото)

31 травня 2015, 20:35
1-430x242

Фото: Кропива

Тема доріг, точніше відсутності їх ремонту актуальна і, мабуть, буде актуальною ще досить тривалий час. Вона актуальна як для великих міст так для сіл та селищ області. Всьому біда - відсутність достатніх коштів на ремонт доріг, а подекуди й неефективне їх використання. 

В Черкасах не так давно учасники АТО засипали ями на дорогах будівельним сміттям, у Смілі активісти обмальовували найбільші ями фосфорною фарбою, щоб їх було помітно вночі. Тепер за ремонт доріг взялися жителі села Білозір'я, інформує "Кропива".

4-430x242

Фото: "Кропива"

На цих вихідних кілька молодих хлопців-водіїв зібралися щоб полагодити одну з центральних вулиць села - Гагаріна.

- Оскільки вчора дощу не було, ми швиденько вирішили залатати трошки дороги. Спробували різні способи, і шось, як то кажуть, та вийшло. Мешканці вулиці сприйняли нашу ініціативу позитивно, багато хто допомагав чим міг. Хто цементу дав, хто - каміння, зупинялись навіть на дорозі здавати грошей на продовження робіт в майбутньому, - розповідає один з учасників народного ремонту Станіслав.

2-430x242

Фото: "Кропива"

Для ремонту активісти використали бетон, рештки асфальту, каміння.

Хлопці почали з однієї вулиці, проте надалі планують продовжити свою роботу, щоб впоратися з найбільш складними відрізками пошкоджених доріг. Звичайно, такий ремонт важко назвати довговічним, але краще вже так, ніж ніяк.

3-430x242

Фото: "Кропива"

Поділитись

Коментарі

Вгору