Бельгійський посол розповів, чим Черкащина приваблює його країну

19 вересня 2016, 13:07
Фото: Про все

Фото: Про все

Інвестиційна привабливість Черкащини та взаємодія між Україною та Бельгією обговорювалися сьогодні під час двосторонньої зустрічі голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка і Надзивчайного та Повноважного посла Королівства Бельгія в Україні Люка Якобса.

Під час зустрічі голова Черкаської ОДА окреслив перспективи розвитку Черкаської області, акцентувавши увагу на сільськогосподарській привабливості регіону. Крім цього, він зазначив, що Черкащина має значні можливості щодо логістики, пов’язаної з транспортуванням промислових, продуктових товарів.

Окремо Юрій Ткаченко вказав, що ще одним напрямком для інвестування є розвиток альтернативної енергетики, адже область є енергодефіцитним регіоном на 1,8 млрд. кВт. годин.

З огляду на зазначене, будівництво сонячних та вітрових електростанцій, біогазових установок, інших джерел альтернативної енергетики є також одним із перспективних напрямків інвестування.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Для наших громад були б цікаві зустрічі з представниками місцевого самоврядування Бельгії, навчання, обмін досвідом. Також, надзвичайно актуальним для нас є участь бельгійських експертів у семінарах, тренінгах, навчаннях, «круглих столах», конференціях, форумах, - зауважив високопосадовець в контексті обговорення процесу децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування.

Натомість, Люк Якобс зазначив, що Бельгію саме і приваблюють сільськогосподарське спрямування Черкащини та широкі транспортні можливості.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Ми розуміємо, що Черкаська область має великий потенціал у окреслених галузях. Його треба постійно розвивати, у тому числі і за рахунок закордонних інвестицій. Особливо увагу слід приділяти найбільшій водній артерії України річки Дніпро, - зауважив посол.

По завершенню зустрічі, бельгійська делегація продовжила роботу в різноманітних форматах. Її учасники протягом сьогоднішнього дня планують провести зустріч та обговорити перспективи співпраці з Черкаським обласним онкологічним диспансером щодо поставок реагентів для лікування відповідних захворювань. Крім цього, буде проведено зустріч представників місцевого агропромислового сектору та бізнесових кіл регіону з закордонною сільськогосподарською компанією.

Поділитись

Коментарі

Вгору