Активісти просять мера вирішити проблему підмиву асфальту по Героїв Дніпра

19 вересня 2016, 13:31

MhgS2Suv3ZA

Канівчани закликають міського голову звернути увагу на проблему підмиву асфальту по вулиці Героїв Дніпра, біля буд 35, внаслідок чого може статися справжнє лихо.

Про це пише «Kanos», посилаючись на інформацію в соціальних мережах.

«В продовж 5 місяців, громадська організація «Гетьманат» попереджала директора КП «Управління водопровідно-каналізаційного господарства» Володимира Цюкала, щодо ситуації з підмивом асфальту біля каналізаційного люку за адресою 35/1а по вулиці Героїв Дніпра. На що, впродовж п'яти місяців, Володимир Микитович повідомляв по телефону, що негайно відреагує. Але ніяких дій з боку чиновника не було. Глибина вимитої порожнечі під ще не провалившимся асфальтом сягає понад 2 метри... Асфальт провалюється частково з кожним днем! Ймовірно, що підмивається фундамент будинку 35 вул. Героїв Дніпра. Це може привести до катастрофічних наслідків», - йдеться у повідомленні.

Особливої гостроти даній проблемі, за словами активістів, додає той факт, що цією дорогою, кожного дня, проходить чимало дорослих та маленьких дітей.

«Напевно, чиновники чекають на те, що (не доведи Боже) колись, хтось, все ж таки покалічиться, або взагалі вб'ється... Громадська Організація «Гетьманат» має прохання до міського голови Канева Ігоря Ренькаса, до представників ЗМІ і тих державних посадовців, котрим не байдуже це питання, терміново прийняти всі можливі дії для ліквідації небезпеки, що загрожує життю і здоров'ю канівчан та гостей міста!», - резюмується в тексті допису.

Поділитись

Коментарі

Вгору