У Тальному померла мати Героя Небесної Сотні Юрія Паращука

19 вересня 2016, 12:42

16092016131415272224

16 вересня у Тальному похоронили Юзефу Іванівну Паращук – матір Героя України Юрія Паращука. Жінка померла 14 вересня на 86 році життя, пишуть Вісті Черкащини.

Провести в останню путь матір Героя, прийшли найрідніші, сусіди, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, кандидат на посаду радника голови ради з питань відносин районної ради з підприємствами, установами та організаціями Віталій Чалий, представники ВО "Свобода". Всього декілька десятків людей.

"Обов’язково напишіть, що від міської ради нікого не було. Це ж все таки мати Героя України, який віддав життя під час революційних подій на Майдані", - каже під час похоронної процесії жінка в роках.

Поховали Юзефу Іванівну на міському кладовищі.

Нагадаємо, жінка пережила страшну втрату сина – Юрія. 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у Києві снайперська куля поцілила йому в потилицю. Похоронили Героя у Тальному. 21 листопада 2014 року Указом Президента України за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності Юрія Паращука посмертно удостоєно Звання Герой України.

Поділитись

Коментарі

Вгору