Батько зробив власного сина безхатченком (відео)

13 листопада 2014, 10:05

Із клунками, стосом паперів і неповнолітнім сином. Після розлучення черкащанка Владислава Сердюк опинилась на вулиці. Без даху над головою її залишив непоступливий чоловік. Той змінив замок на дверях колись спільного будинку. Прямо під його ворітьми нині виселенка і облаштувала пристанище. Бо йти, каже, більше нікуди.

Про це інформує "ВІККА".

Антон, син: "Я ночував отам от у сусіда, який живе за цим будинком. І отам от".

Це засилля клунків – то чи не єдине пристанище 9-річного Антона та його матері. Просто неба та по сусідах виселенці кочують вже чотири дні. До колись сімейного гніздечка – їм зась. Колишній чоловік Владислави змінив замки на дверях. І на контакт з родиною тепер майже не виходить.

Без даху над головою Владислава відтоді як розлучилася з чоловіком. Попервах, переповідає, він обіцяв і житло, і матеріальну підтримку. Та зрештою – залишив сім’ю напризволяще.

Владислава Сердюк, жителька м. Черкаси: "Але за квартиру він не платив. Я платила спочатку сама. А потім припинила теж платити, бо утримувала сина. Він платив лише періодами за школу".

Коли винаймати житло стало зовсім сутужно, Владислава прийшла ділити сімейний будинок. Та з’ясувала, що чоловік, в обхід дружини, виписав її через суд.

Владислава Сердюк, жителька м. Черкаси: "Моя свекруха зробила це поза моєю спиною. Вони сказали, що діти проживають з ним, тут. Що я проживаю з невідомим чоловіком. І вони не знають, де я живу".

Апеляційний суд став на бік покинутої дружини. І поновив їй прописку. Та рішення Феміди непоступливий чоловік ігнорує. Батьки Владислави живуть за містом. Тож ночувати їй у Черкасах ніде. Тепер, каже, змушена кочувати по сусідах. Ті характеризують Владиславу позитивно. Кажуть, і подумати не могли, що вона опиниться на вулиці.

Сусідка: "Вона весь час займалася дітками. Вона водить маленького на футбол. Він там добре займається. Дуже талановитий, вона говорила"

Адвокат Микола Кудрявцев каже: вирішувати сімейні конфлікти вкрай проблематично. Хоч убезпечити себе від неприємностей просто: уклавши спеціальну угоду. Та вона чомусь вкрай непопулярна серед черкащан.

Микола Кудрявцев адвокат: "Скласти можна зараз угоду про розподіл майна. За цією угодою можна поділити майно наперед. Але продовжувати користуватися ним, як подружжя і надалі. Люди необізнані. Зазвичай подають до суду. Або вже звертаються на стадії, коли вже ось-ось потрібно подавати до суду. Тоді звертаються до юристів, дізнаються про такий варіант. Але, як правило, ситуація вже зайшла занадто далеко".

Владислава ще сподівається достукатися до совісті непоступливого чоловіка. Куди звертатися по допомогу – навіть не знає. Вже, каже, і міліцію викликала, і у "Правого сектора" допомоги просила. Все марно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору