Батареї у черкащан потепліють, коли на вулиці буде не більше плюс 8

17 жовтня 2014, 16:27

4bd9792286a7ba602fd9a83692b280ac_XL

Підключення до опалення стане доцільним, коли середньодобова температура повітря знизиться до 8 градусів за Цельсієм та протримається, не перевищуючи цей показник, протягом трьох діб поспіль, інформує Черкаський край.

— Це нормативний показник.  У найближчий тиждень, за прогнозами Гідрометцентру, істотного похолодання не очікується, тому поки загальний початок опалювального сезону дещо відтерміновується, – розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міськради Андрій Наумчук.

За його словами, традиційно першими отримують тепло медичні установи міста, оскільки, згідно з нормативами, температура у лікарнях та особливо в пологових будинках міста має бути вищою від нормативної в оселях (не нижче 26 градусів за Цельсієм).

— За потреби зможемо без зволікань подати опалення в освітні заклади міста, – зауважив Наумчук. – На відміну від минулих років, цьогоріч початок опалювального сезону в місті потрібно погоджувати з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерством енергетики та вугільної промисловості. Це може дещо затягувати процес, але, я впевнений, що за потреби ми зможемо оперативно подати тепло в оселі черкасців.

Коментарі

Вгору