Батальйон “Черкаси” відмовився брати участь у голосуванні

26 жовтня 2014, 12:53

10712815_845128408872703_1997337335452974005_n

Про це корреспонденту "Антенни" повідомив телефоном заступник командира батальйону Святослав Вовкодав. Відповідну інформацію опублікував Валерій Воротник у Facebook.

Причина відмови - неприняття Верховною Радою закону, згідно якого військовослужбовцям, що перебувають в зоні АТО дозволили б голосувати по військовим квитками та згідно списків військових частин. Крім того, офіцер повідомив, що за існуючою процедурою голосування, в виборчу комісію потрапили б всі персональні данні на бійців, включаючи домашню адресу, та стала б відома точна кількість бійців батальйону. Попри законодавчі гарантії збереження конфіденційності інформації, Святослав Вовкодав впевнений, що через короткий проміжок часу вся виборча документація могла б потрапити до терористів, і отже, безпеці рідних бійців та самим бійцям, що преребувають в зоні бойових дій, була б загроза.

Батальйон "Черкаси" перебуває в зоні АТО більше двох місяців. Зараз бійці батальйону знаходяться разом з іншими підрозділами ЗСУ на позиціях в районі міста Волноваха Донецької області. Протягом останніх кількох тижднів позиції українських вояків в донному районі знаходяться під постійним обстрілом з боку сепаратистів реактивними системами та мінометами. За останній місяць під час "перемир'я" черкащани втратили трьох бійців вбитими і біля десяти пораненими.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору