“Бачу себе на передовій”: черкаська слідча воюватиме на фронті в бригаді “Лють”

11 березня 2023, 09:57

За плечима майора поліції Наталії Чигрин понад 24 роки служби в правоохоронних органах. Наталія – слідча у слідчому відділі Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області і вже пройшла відбір до штурмової бригади Національної поліції "Лють".

"Починала свою службу зі стройового підрозділу, трохи пізніше мене призначили на посаду дільничного. Останні вісім років працюю у підрозділах слідства", - розповідає Наталія.

Робота слідчого - це складна справа, яка потребує спеціальних знань та досвіду практичної роботи.

"Категорії справ, які я розслідую – це тяжкі і особливо тяжкі злочини. Попри все намагаюся знаходити час для себе та своєї родини. Моє хобі – спорт. Тренування допомагають відволіктись від робочих буднів та тримати себе завжди в гарній фізичній формі", - розповідає слідча.

Під час повномасштабного вторгнення на територію України правоохоронці продовжували виконувати свої функції по боротьбі зі злочинністю, забезпеченню публічного порядку та громадської безпеки.

"Від початку війни ми забезпечували безпеку та порядок у місті. Але коли оголосили набір до поліцейської штурмової бригади «Лють», я без роздумів подала анкету", - говорить Наталія.

Слідча каже, що понад 20 років вона служила в поліції та боролась із внутрішніми ворогами - злочинцями та правопорушниками. Зараз її метою є пройти відбір до підрозділу "Лють" та боротись із російським ворогом, який нищить наші міста й села, вбиваючи мирне населення.

”Я бачу себе на передовій, в складі штурмової бригади, щоб перетворити свою лють на зброю та нищити противника", - зауважила поліцейська.

Наталія Чигрин успішно пройшла всі етапи відбору та вже вирушила на навчання.За інформацією пресслужби поліції Черкащини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору