“Айтішника”, якого майже тиждень шукали у Черкасах, знайшли в іншій області

15 листопада 2021, 19:30

Черкаського айтішника Сергія Шемшура, який пішов з дому минулого тижня, знайшли у Харкові. Про це виданню “18000” стало відомо із власних джерел. Нині хлопець перебуває з батьками.

Чоловік пішов з дому 9-го листопада та не повернувся. Востаннє його бачили близько десятої ранку поблизу торговельного центру по вулиці Хрещатик.

До пошуку черкасця, крім поліції, долучилися його рідні та друзі. Протягом всього тижня пошуковці досліджували відео з камер спостереження у Черкасах та опитували можливих свідків.

Вже 13-го листопада, у суботу, вони повідомили, що чоловік знайшовся і з ним все добре.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Виктория :

Тому що айтішнік,його два дня як зник відразу і почали шукати і синок чиновника.
Краще б наша черкаська полліція займалась пропажею дітей трудяг, які поїхали на заробітки в Польшу і не повернулись,немає уже по 2 роки,заяву ніхто не прийняв і не пустили в Соснівське РОВД на поріг мене і інших батьків.Немає закону в Черкаси,як і порядку.Бандюки які за убивство 25 років відсиділи типографії і банки охороняють,а я в 54 роки маючи диплом медсестри,досвід і стаж роботи безробітна ,так як кругом в мед заклади Черкаси приймають від 20-30 років.Хотілося б спитати мера ,що це за така дискримінація,якщо я ще не на пенсії і чому ви так зневажаєте людей мого віку?

Станіслав :

Вікторія, а можете назвати посаду батька-чиновника? Чи тільки аби що ляпнути? І я Вас розчарую- в нашому випадку поліція теж НІЧОГО НЕ РОБИЛА.

Василь :

З ваших слів здається, що якщо айтішник то до пошуків ще треба було підключити усіх HRок черкащини.

Валерій :

Какой отец чиновник? Что мелешь ? Я его батю лет 20 знаю. Брехуха¡!!!!!!!!!!!

Дмитро :

Питання до журналістів та авторів статті: А що він у Харкові робив? І чого він там опинився? Закінчуйте думку. Таких новин я теж можу багато написати.
Якщо не розкривати повністю історію то навіщо тоді писати…

Царство Небесне :

Поскользнулся. Упал. Очнулся – Харьков.

Вгору