Автодорожники провели благоустрій мосту та дамби через Дніпро

20 березня 2017, 16:41

Автодорожники провели благоустрій мосту та дамби через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла Умань. Про це повідомляють у прес-службі Служби автомобільних доріг в області.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядними організаціями минулого тижня було проведено прибирання та благоустрій автодороги на дамбі та на мості через Дніпро. Зокрема, було очищено проїзну частину від нанесено за зиму бруду та від залишків фрезерування після проведення ямкового ремонту, проведено роботи з благоустрою та планування узбіччя на дамбі.

Також автодорожники помили бар’єрне огородження та провели ремонт бар’єрного та тросового огородження на дамбі. Окрім того, було поновлено два дорожніх знака «Станція Панське».

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до учасників дорожнього руху та всіх жителів області з проханням не викидати сміття на узбіччя доріг, не створювати стихійних сміттєзвалищ біля зупинок, стоянок автотранспорту та майданчиках для відпоч

Вгору