Автівки черкаського виробництва на вітчизняному ринку замінить Saipa Tiba

28 листопада 2014, 19:00

20000003905

Популярний бестселер Bogdan 2110/2111, створений на базі LADA 110 в кооперації з російським виробником ВАТ «АВТОВАЗ», відходить в історію. За чотири роки виробництва в Україні, було реалізовано 41 518 автомобілів, - повідомляє Autoconsulting.

На жаль, офіційний дистриб'ютор «Богдан-Автотрейд», змушений повідомити про завершення продажів автомобілів Богдан 2110/2111 вироблених в Україні на базі машинокомплектів, що постачалися з Російської Федерації, зі зрозумілих усім причин...

Свою популярність український бестселер завоював за оптимальне співвідношення доступної ціни і гідної якості. Вробляли ці автівки на автомобільному заводі «Богдан» у Черкасах.

На сьогодні виробництво Bogdan в Україні припинено. На даний момент в мережі «Богдан - Автотрейд» здійснюється розпродаж останньої сотні моделей цього бренду.

Як інформують у «Богдан-Автотрейд», на зміну класичній «десятці» 2110 приходить новий бренд - SAIPA TIBA - це новий доступний, економічний і оптимально укомплектований автомобіль для всієї сім'ї. TIBA створений на базі популярної моделі KIA Pride. Одна з головних переваг TIBA, безумовно, його ціна - від 7500 $.

Старт продажів нового іранського автомобіля SAIPA TIBA в дилерській мережі призначено на першу половину грудня 2014 року.

Новинки, характеристики, ремонт - все об автомобилях на http://autoflit.ru/

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору