Австралійська письменниця написала казку, побачивши малюнки юних черкащан

24 грудня 2022, 08:15

Дитяча письменниця Джейд Метр з Австралії надихнулася малюнками маленьких українців і створила казку "Космічний готель "Україна". До видання увійшли ілюстрації 29 дітей із Черкаської області, пише Черкаський край

Щорічно в Україні відбувається конкурс дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge. За чотири роки свої роботи надіслали понад 30 тисяч учасників. Цьогоріч війна завадила довести конкурс до кінця, але організатори, ГО «Асоціація Ноосфера», вирішили підтримати українських дітей. Вони звернулися до австралійської письменниці Джейд Метр із пропозицією перекласти деякі з її космічних казок українською, аби малеча могла прочитати захопливі історії і відволіктися від тривожних новин.

Авторка ж, побачивши конкурсні малюнки дітей, запропонувала написати казку саме для них. Так з’явився «Космічний готель “Україна”» – історія про те, як повинні збуватися дитячі мрії. Ця книга має на меті підтримати українських дітлахів, а ще повернути слову ракета його єдине правильне, мирне значення. 

«Якщо є такий готель, то він має належати дітям: з України та з усього світу, які хочуть поділитися своїми мріями та натхненням. І ця книга виникла з цієї ідеї про інклюзивне, надихаюче місце, яке належить лише дітям, для них і ними створене, де вони можуть будувати нове майбутнє»,- розповіла Джейд Метр.

До видання увійшло 427 малюнків дітей з усієї України. Серед них 22 – з Черкас та 7 з області. В Австралії книга вийшла у видавництві  Storyberries. Українською її переклала ГО «Асоціація Ноосфера». Книжка є у відкритому доступі – безкоштовно її можна прочитати за посиланням: https://noospherespace.art/UkrainianSpaceHotel 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору