Авіакомпанія Uman Air продає паломникам дешеві квитки, не маючи дозволу на польоти

28 вересня 2016, 15:30

42_main

Авіакомпанія Uman Air, яка розпродає паломникам в Умань дешеві квитки на Київ, але не повідомляє ані номера рейсу, ані назви авіакомпанії, не отримала дозвіл на виконання рейсів, запланованих на найближчий четвер, 29 вересня. Принаймні, станом на 25 вересня такого дозволу вона не мала, повідомляє Главком з посиланням на сайт Israelnationalnews.com.

"Ми сподіваємося, що найближчим часом у нас будуть дозволи на польоти, - говорять в авіакомпанії. - Разом з тим, ми не хочемо, щоб люди були в напрузі, і не дай бог, застрягли, тому всі охочі повернути квитки можуть прийти і отримати свої гроші назад без сплати штрафу".

У компанії також додали, що вона веде переговори з турагентами з тим, щоб передати їм своїх клієнтів. "Ми передамо зареєстрованих у нас людей агенту, який запропонує найкращу ціну, близьку до $ 590", - заявили в Uman Air.

Очікується, що 29 вересня через аеропорт ім. Бен-Гуріона пройдуть 1,7 млн пасажирів, це на 8% більше, ніж торік.

Раніше Моше Кнафлер, який назвався гендиректором Uman Air, запевнив, що рейси відбудуться в призначений час. Тим часом одному з хасидів дали список рейсів з кодами авіакомпаній, що працюють в Греції та Індії і які виконують польоти в Ізраїль. У списках також вказується модель повітряних суден, яка вже виведена з експлуатації. Подив викликає і час вильоту. Частина рейсів повинна відправитися між 1:40 і 5:30, коли вильоти з аеропорту ім. Бен-Гуріона припиняються.

Поділитись

Коментарі

Вгору