Аварійне приміщення інфекційної лікарні приводять до ладу (фото)

01 травня 2016, 18:01

10052

Капітальний ремонт будівлі практично завершено. А от палати ще не всі оновили. Зате майже в кожній є постійне гаряче водопостачання. Також триває поступова заміна ліжок на сучасні функціональні.

Про це інформує "Діловий регіон".

Приміщення інфекційної лікарні перебувало в аварійному стані і вже давно потребувало ремонту. В одній з палат провалилася підлога, тому відтягувати було нікуди. 430 тис.грн. на ремонт корпусу було виділено з міського бюджету. Цього року передбачено ще 700 тис., щоб завершити роботи з відновлення рампи. На черзі – ремонт даху.

10053

«Коштів, виділених за сприяння міського департаменту охорони здоров’я, вистачає лише на капітальний ремонт. Як привести до ладу палати і забезпечити належні зручності, ми повинні думати і вирішувати самі. Тому звертаємося за допомогою і сприянням до різних організацій, фондів, які мають бажання співпрацювати. А також до пацієнтів, які мають можливість допомогти», – говорить директор КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» Світлана Волгіна.

Так, спільними зусиллями було відремонтовано більшість палат. А в дитячому відділенні ще й стіни прикрасили.

10055

 

«Це роботи нашої медсестри Іри Петрунь. Вона уважна і відповідальна працівниця, але знаходить час і для творчості. Дуже талановита молода жінка», – зауважує завідувачка дитячого інфекційного відділення Наталія Штепа. Майже у всіх палатах встановлено бойлери, оскільки гаряче водопостачання тут завершується разом з опалювальним сезоном.

«Бюджетного фінансування вистачає на зарплату, комунальні послуги харчування і частково медикаменти. Решту питань ми маємо вирішувати іншим шляхом. Тому якщо, наприклад, виникає необхідність полагодити прилади чи апаратуру, оплатити рахунки з ремонту палат, звертаємося до Черкаського обласного відділення Міжнародного фонду допомоги хворим із наслідками травм та захворювань. Також за його допомогою було створено резервний фонд ліків, необхідний у випадку гострих станів», – розповідає Світлана Волгіна.

Завдяки сприянню благодійних організацій було відремонтовано палату інтенсивної терапії. Тут встановили сучасні функціональні ліжка для дітей і дорослих. Необхідну апаратуру було закуплено за кошти міського бюджету ще у 2010 році, коли був пандемічний грип. Так в інфекційній лікарні з’явилися кардіомонітори, кисневий концентратор, монітори за станом хворого тощо.

10054

Лікарня надає стаціонарно-амбулаторну допомогу хворим із хронічним вірусним гепатитом С, в тому числі і людям, які належить до груп ризику – наркозалежні, ВІЛ-інфіковані тощо. Спеціально для лікування таких пацієнтів було відремонтовано кімнату і забезпечено всі умови для їхнього догляду і ведення.

Зараз найбільш нагальною проблемою для інфекційної лікарні є заміна старих ліжок, які тут іще з сімдесятих років минулого століття. Заклад готовий прийняти будь-яку допомогу у придбанні нових ліжок. Нині ведуться переговори з представниками бізнесу і влади щодо сприяння у цьому питанні.

Поділитись

Коментарі

Вгору