Аудитори виявили завищення вартості капремонту приміщення в Умані на 1,7 млн гривень

06 березня 2024, 14:58

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявило завищення вартості капітального ремонту для розміщення внутрішньо переміщених осіб Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на суму понад 1,7 млн гривень.

Підрядник не виконав повністю роботи з монтажу стель, утеплення фасаду, гідроізоляції та інших робіт. Також було виявлено 40-кратне завищення обсягу використаної монтажної піни під час мурування стін із газобетонних блоків.

Виявлені порушення усунули до завершення державного фінансового контролю, забезпечуючи повний капітальний ремонт і запобігаючи втратам бюджетних коштів.

На адресу установи надіслані вимоги щодо розгляду акта перевірки та притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення.

Про результати перевірки поінформовано Уманську міську раду, Черкаську обласну прокуратуру, ГУНП в Черкаській області та Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Матеріали перевірки передано до Управління СБУ в Черкаській області.

За інформацією пресслужби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору