Аудитори Черкащини виявили низку недоліків і порушень під час ревізії у Черкаському політехнічному технікумі

18 серпня 2017, 07:45

Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії у Черкаському політехнічному технікумі виявили низку порушень та інших чинників, які негативно впливають на фінансово-господарську діяльність навчального закладу, інформує прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Загальна сума порушень становила 595,5 тис. грн. Порушення призвели до втрат на суму понад 468 тис. грн. Зокрема, технікуму було завдано збитків на понад 371 тис. грн через те, що не було проведено перегляду розмірів надбавок, доплат, премій до розміру, що перевищує суму індексації, нарахувань та виплат стороннім особам, які не є педагогічними працівниками або працівниками технікуму, коштів за рецензування дипломних проектів студентів та інших порушень з оплати праці працівників.

Крім того, під час ревізії виявлено зайву сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму понад 96 тис. грн.

За результатами ревізії на адресу навчального закладу надіслано вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх у подальшій роботі. Також до технікуму застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, управління захисту економіки в Черкаській області, департаменту захисту економіки Національної поліції України, управління Служби безпеки України в Черкаській області.

 

Коментарі

Вгору