АТОвці “повісили” на “Свободу” відповідальність за проблеми міста

07 лютого 2018, 14:35

Сьогодні під час прес-конференції члени координаційної ради АТО назвали те, що відбувається останнім часом у черкаській політиці, своєю «стратегічною перемогою», і разом із тим «тактичною поразкою», повідомляє Вичерпно.

За словами голови координаційної ради учасників АТО Черкаської області Олександра Тіхонова, прийнятий, хоч і частково, бюджет, є позитивним зрушенням як для громади, так і для міського голови.

- Друге питання   — це прийняття виконкому, в складі якого мали бути 5 членів АТОвських організацій, тієї третьої сили, про яку ми говорили,  — зазначив Тіхонов. — Це питання могло бути позитивом  для колишнього секретаря міськради. Але колишня більшість, яку він очолював, не проголосувала за той склад виконкому, який нас влаштовував. Не треба було йти проти АТОвців і проти громади.

Очільник ПП «Національний корпус» Дмитро Кухарчук додав, що АТОвці зараз «тримають кулачки», щоб люди, які  прийшли до влади, не поводилися як ті, хто були перед ними. Також він нагадав про постійний контроль із боку АТОвців, і запевнив, що вони завжди будуть третьою стороною, відстоюючи права громади.

- Що стосується наших вимог, їх не виконали на сто відсотків. Місто було в стані колапсу, ми простягнули йому руку допомоги, але її не прийняли. Однак ми й далі будемо робити все від нас залежне, — сказав Кухарчук.

Голова ГО «Воїни  АТО Черкащини» Олександр Халамейдик зауважив, що за результатами останніх подій  АТОвці виграли бій стратегічно – був прийнятий «соціальний» бюджет, — але в тактичному аспекті вони його програли, адже 5 представників ради до виконкому так і не увійшли, лише двоє, які, за його словами, мають стати «індикаторами справедливості».  Натомість  більшість створено із членів партії «Свобода».

- Зараз все на совісті «Свободи» — і розбиті ліхтарі, і розбиті дороги,  — заявив АТОвець. При цьому звернувся до міського голови Анатолія Бондаренка. – Анатолій Васильович, ми знайомі вже 15 років, і я не бажаю вам зла. Але ви як мужчина і господарник маєте розуміти деякі моменти. Це вже на Ваш розсуд, як ці люди будуть працювати. Особисто я маю сумніви.

Для того, кажуть, АТОвці, вони й зібралися «третьою силою» — щоб не дати новій більшості присвоювати бюджетні кошти. До того ж, вони хочуть бачити своїх представників у департаментах, щоб у керівників не було спокуси красти.

Скептик сказав:

Маразми тривають. Тепер всіх собак повішають на СВОБОДУ. Хоча вони того варті, за свою продажність. А Бондаренко знов буде викручуватись. Але як мер, він найгірший, тому що при найбільших доходах міста за останнє десятиріччя, так їх профукати (для міста, а не для своєї кишені та своїх прибічників)

Вгору