АТОвець прямо з передової приїхав подякувати “Черкаським павучкам”

18 січня 2017, 21:06

За збережені життя, матеріальну підтримку та домашній затишок українські військовослужбовці поспішають дякувати волонтерам. Третій рік поспіль «тилова армія» безперебійно постачає необхідні речі на передову, часто навіть не знаючи в обличчя тих, кому допомагають. Тож в період короткочасних відпусток АТОвці прагнуть особисто подякувати своїм помічникам, інформує ЧСН.

З гарячої передової він на декілька днів приїхав додому, в Хацьки. Побачивши дружину та синів, поспішив завітати туди, звідки систематично отримує підтримку. В комітеті самоорганізації населення мікрорайону «Дніпровський» з самого ранку готувались приймати шанованого гостя.

Маскувальні сітки, без перебільшення, зберегли не одне життя на передовій, розповідає 36-річний Олександр. Завдяки невтомним рукам «Черкаських павучків» вони завжди оновлюються для бліндажів та спецтехніки.

Волонтери з’єднують два світи – мирний та військовий, каже координатор волонтерської організації «Наш батальйон» Лариса Теленько. Це вже нерозривний ланцюг між людьми, які усвідомили своє призначення для Батьківщини.

Не залишили бійця без подарунків і цього разу. Вишитий янгол-охоронець оберігатиме Олександра від куль на передовій, куди чоловік повернеться вже найближчим часом.

Поділитись

Коментарі

Вгору