Археологи шукають добровольців-волонтерів для розкопок у Холодному Яру

29 червня 2024, 16:28

Для продовження роботи зі створення Пантеону Героїв у Холодному Яру місце під майбутні пам’ятники потрібно обстежити археологами, пише Козацький край.

У ці в Медведівці працює Скіфська правобережна археологічна експедиція Інституту археології Національної академії наук України спільно з Національним історико-культурним заповідником “Чигирин” та Криворізьким державним педагогічним університетом. Експедиція досліджує археологічні пам’ятки скіфської доби. Вже відкрито два кургани.

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці очільник Історичного клубу "Холодний Яр" Роман Коваль, експедиція готова провести обстеження території скіфського городища біля Пантеону, але в них недостатньо ресурсів, їм потрібна робоча сила (копачі) – 10-15 людей (на волонтерських засадах) – з 2 по 14 липня.

"Просимо допомогти, можна не на весь період, а по кілька днів. Обов’язково мати при собі робочий одяг, зручне взуття, спальник, каремат, запас їжі на період перебування, необхідні для вас речі", - пише Роман Коваль.

За детальною інформацією пропонує звертатися до керівника експедиції – Могилова Олександра Дмитровича (096-251-62-24, 095-743-07-94) або до очільника заповідника "Холодний Яр" Богдана Легоняка (096-439-77-42)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору