Археологічну колекцію черкаського історика розмістять у колишніх туалетах кінотеатру?

17 лютого 2016, 23:46
Михайло Сиволап

Михайло Сиволап

Відому археологічну колекцію історика Михайла Сиволапа розмістять на території КП “Кінотеатр “Україна”, пише Інфоміст.

Про це повідомила на засіданні виконкому очільник комунального підприємства Валентина Слуцька.

Слуцька повідомила, що пропонувала Сиволапу розміститись у фойє на другому поверсі. Втім йому більше сподобалось приміщення, яке “звільнилось унаслідок реконструкції туалетів”.

– Ми туалети зменшили й там тепер є вільне приміщення, – пояснила директорка кінотеатру. – Там уже не туалет, а чудове відремонтоване приміщення.

Інформацію про те, що Сиволап погодився розміститись у кінотеатрі, підтвердив і заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

– Він розглянув і погодився тимчасово там розміститись, – зазначив заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

Нагадаємо, на останній сесії міської ради попереднього скликання у 2015 році народні обранці проголосували за перерозподіл коштів, які попередньо ця ж рада виділила на розбудову музейного приміщення. Тоді археолог Михайло Сиволап, який роками збирав багатотисячну експозицію, говорив, що після таких рішень у нього опускаються руки будь-що робити. Якщо Черкасам цінні археологічні знахідки не потрібні, то вчені Берлінського університету такі скарби не прогавлять.

Виконком також розглянув фінансовий план підриємства. У 2016 році влада витратить на утримання кінотеатру 1 млн 305 тисяч грн.

Слуцька зазначила, що частину коштів вдасться компенсувати завдяки здавання майна в оренду, а також вирученні коштів із продажу квитків.

– Від орендарів ми за місяць отримуємо десь 40 тисяч гривень, – зазначила директор кінотеатру.

Також на виконкомі запропонували перейменувати кінотеатр, оскільки приміщення використовують уже не лише для показу кіно, а й проведення інших заходів. Зокрема, назвати його “конгрес хол “Черкаси”.

Коментарі

Вгору