Антимонопольний комітет знайшов порушення у роботі виконкому Тальнівської міськради

20 вересня 2017, 07:40

Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції виконавчим комітетом Тальнівської міської ради.

Про це повідомляють у Черкаському територіальному відділенні Антимонопольного комітету.

Встановлено, що виконавчий комітет Тальнівської міської ради не провів вчасно конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Так, виконавчим комітетом Тальнівської міської ради у 2013 році було визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах у межах м. Тальне на 12 місяців. Однак, органом місцевого самоврядування нових конкурсів на підпорядкованій йому території проведено не було.

Така бездіяльність обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у таких конкурсах, змагатися за право надавати дані послуги споживачам міста, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг порівняно з іншими суб’єктами господарювання, та може призвести до недопущення конкуренції на ринку послуг з вивезення побутових відходів на підпорядкованій йому території.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала обов’язкові для розгляду рекомендації, а саме, визначити виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах.

Про результати розгляду рекомендацій, вищезазначений виконавчий комітет має повідомити територіальне відділення у двомісячний строк.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору