Антон Яценко допоміг замінити 72 вікна в навчально-виховному комплексі на Уманщині

24 червня 2014, 11:14

До кінця року заплановано повністю замінити віконні блоки, ще у 5-ти сільських школах Уманського району.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата Антона Яценка.

З перших днів роботи на окрузі народний депутат України Антон Яценко активно працює над поглибленням співпраці з міжнародними організаціями та фондами задля залучення різної допомоги для освітніх закладів та участі їх у міжнародних проектах.

Результатом проведення цієї клопітної роботи стала перемога шкіл в міжнародному проекті в рамках Програми офіційної допомоги розвитку Посольства Японія в Україні.

Саме за ініціативи народного депутата України Антона Яценка освітніми закладами Уманського району було організовано роботу та подано навчальними закладами заявку на участь у проекті “Енергозберігаючі заходи в школі».

Завдяки перемозі в цьому проекті 5 загальноосвітніх шкіл Уманського району отримали шанс замінити старі вікна на сучасні енергозберігаючі блоки. Це - Старобабанівська, Колодистська, Ладиженська, Громівська та Бабанська загальноосвітні сільські школи.

Реалізація проекту дасть можливість замінити 536 вікон у класах сільських шкіл. В результаті навчальні заклади отримають не лише гарний естетичний вигляд, адже з часом вікна приходять у непридатний стан, та ще й значно поліпшиться температурний режим у приміщеннях шкіл, зменшиться споживання природного газу, що у свою чергу дасть можливість економити кошти.

Втілення проекту японської програми Кусаноне було розпочато в навчально-виховному комплексі села Громи Уманського району. Там, вже замінено в школі 72 вікна.

Як розповідає директор громівського навчального закладу Лідія Ткаченко в закладі, з часу його побудови вікна взагалі не міняли.

- Ні в які рамки не входило те, в якому жахливому стані були старі вікна. Деякі взагалі були заклеєні плівкою та перебували в аварійному стані. А зараз, дякуючи Антону Володимировичу, школа стала красивою та світлою, а взимку - ще й теплішою, - розповідає Лідія Ткаченко.

На черзі встановлення нових вікон в навчальних закладах в селах Старі Бабани та Колодисте Уманського району. Для деяких шкіл зроблено індивідуальне замовлення на виготовлення шкільних блоків.

Нагадаємо, народний депутат України Антон Яценко постійно допомагає сільським та міським навчальним закладам оновити свій інвентар. Так, нещодавно завдяки народному депутату було замінено 2 вікна та подаровано 6 комп’ютерів та тенісний стіл Христинівській школі № 2. Новий комп’ютер було придбано і в клас іноземної мови школи в селі Колодисте Уманського району, сотнею різних пізнавальних книг поповнилася школа № 10 в місті Умані, передано для облаштування підлоги 980 квадратних метрів ковроліну школам та дитячим садочкам Уманського, Монастирищенського, Христинівського районів, а на День знань кожен першокласник отримав від народного депутата в подарунок канцелярське та шкільне приладдя. Новеньку шкільну дошку Антон Яценко подарував учням Монастирищенської школи № 2, а шкільні меблі – парти та стільці школі в селі Синиця Христинівського району та селі Леськове Монастирищенського району, де крім всього іншого, було закуплено стільці в шкільну їдальню.

Також Антон Яценко облаштував 18 теплих вбиралень в усіх сільських школах округу, які цього потребували.

Поділитись

Коментарі

Вгору