Американський професор розповів черкащанам про Голодомор та діаспору

01 травня 2015, 18:41
DSCN4120

Фото прес-служба ЧНУ

Майбутні черкаські історики, а нині студенти ЧНУ, разом зі своїми викладачами прослухали лекції американського доктора наук українського походження Олега Воловини.

Науковець є директором Центру демографічних і соціоекономічних досліджень українців у США при Науковому Товаристві імені Шевченка в Нью-Йорку. Зараз перебуває в Інституті демографії і соціальної науки імені Птуха та НАН України в рамках програми імені Фулбрайта, спонсорованої урядом США.

DSCN4108

Фото прес-служба ЧНУ

Скористалися нагодою послухати лекції відомого науковця і в національному університеті імені Богдана Хмельницького. На запрошення університету Олег Воловина прочитав у Навчально-науковому інституті історії та філософії лекції: «Нові дослідження про Голодомор» та «Українська діаспора в США», - інформує прес-служба ЧНУ.

Довідково:
Олег Воловина – американський демограф і соціолог, дослідник Центру
славістичних, євразійських та східноєвропейських студій Університету Північної
Кароліни. Навчався в Університеті Буенос-Айреса в Аргентині, отримав ступінь
ліценціата з математики (1971); 1974 – здобув ступінь магістра соціології в
Університеті Флориди; 1979 – захистив докторат (Ph.D.) у галузі соціології та
демографії в Університеті Брауна, США. Спеціалізується на питаннях демографії, аналізі наслідків голодомору. Редактор монографії «Етнічність і національна ідентичність: демографічні і соціоекономічні характеристики носіїв української мови у США», автор понад 50 наукових статей. Стипендіат Програми імені Фулбрайта в Україні у 2008–2010, 2014–2015 роках.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору