Активним черкащанам розкажуть, де шукати гроші для втілення власних проектів

12 листопада 2015, 17:59

12239265_1539832442973739_4778307387583536606_o-636x345

У Черкасах представників громадських організацій і активну молодь, що прагне змін, запрошують на Форум підтримки громадських ініціатив «ГРАНТуємо зміни». Захід  стане відповіддю на питання, де шукати кошти для втілення власних громадських проектів та як налагоджувати контакти із грантодавцями – міжнародними та вітчизняними фондами, пише ГромЧе.

– Цей Форум ми робимо максимально відкритим. Найперше, ми прагнемо познайомити громадські організації, адже часто люди мають схожі ідеї і втілюють схожі проекти, але через брак ресурсів чи досвіду не досягають бажаних результатів. Об’єднання зусиль і ресурсів може мати значно потужніший ефект. Ще одне наше завдання – це відкрити завісу, яка відмежовує громадські організації від решти людей. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб на цей Форум прийшла молодь та люди, які не мають стосунку до громадських організацій, але мають ідеї і бажання щось робити, – відзначає активістка молодіжної громадської організації «Промолодь» Дарина Подолян.

Форум стане відкритим майданчиком для комунікації між громадськими активістами, працівниками державних структур, просто свідомими людьми та представниками організацій, що надають грантову підтримку. Таким чином на Форумі влаштують «побачення»  ідеям, знанням та ресурсам.

Учасників чекають:

– Ярмарок проектів неурядових організацій;
– Презентації міжнародних та українських фондів, органів місцевого самоврядування на тему «Підтримка громадянського суспільства: використовуй можливості!» за участі Фонду Богдана Гаврилишина, Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Києві, Фонду «Відродження» та інших донорських організацій.
– Обговорення ідей громадських ініціатив, пошук однодумців та волонтерів у форматі «Світове кафе» та інше.

Активісти вважають – такий формат допоможе знайти підтримку навіть людям, які не мають досвіду співпраці з грантодавцями.

– Зараз є багато організацій, які надають грантову підтримку. Якщо одні співпрацюють лише з перевіреними громадськими організаціями, то інші, навпаки, надають перевагу молодим ініціативним групам, які лише починають свій шлях. Звісно, грант у кількасот тисяч доларів людині без досвіду навряд чи вдасться отримати, а от фінансову підтримку в межа в межах 10-20 тисяч гривень – цілком реально, – переконана Дарина Подолян.

Відбудеться Форум 24 листопада в Черкаській обласній раді.

Поділитись

Коментарі

Вгору