Активісти пікетували Кабмін з вимогою не будувати Канівську ГАЕС (відео)

02 лютого 2017, 15:59

m5rK8yJxU2s

Активісти пікетували Кабінет Міністрів України з вимогою скасувати «Програму розвитку гідроенергетики на період до 2026 року», яка передбачає спорудження Канівської ГАЕС, пише «Kanos».

В руках у пікетувальників були транспаранти з написами «Мутні схеми - мутний Дніпро», «Канівська ГАЕС - загроза довкіллю», «В каламутній воді рибу ловити?» та інші. Загалом, як видно на відео, участь в акції взяло близько 100 осіб.

Однією із ключових небезпек спорудження ГАЕС на думку пікетувальників є те, що її будівництво може спричинити чимало екологічних проблем у регіоні.

Водночас у ПАТ "Укргідроенерго" зазначають, що українська енергетика може значно зменшити залежність від імпортних енергоносіїв, завдяки новій гідроакумулюючії електростанції, яку планують збудувати поблизу Канева.

Як повідомляє 112 канал, вже цьогоріч ПАТ «Укргідроенерго» планує розпочати першочергові будівельні роботи. Кошти на цей етап виділила Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг у тарифі компанії. Загалом кошторис проекту складає півтора мільярди доларів, а самим проектом передбачено фінансування не тільки за рахунок тарифу Укргідроенерго, а й за рахунок залучення кредитних ресурсів, в тому числі, міжнародних фінансових організацій.

Поділитись

Коментарі

Вгору