Актор, який знімався в «Поверненні Мухтара», презентував у Черкасах виставку

10 квітня 2014, 10:00

У Черкаському обласному художньому музеї відкрилася перша персональна виставка 26-річного киянина Віталія Каіло «FACES», інформує Vechirka.net.

У Черкаси він привіз більше десятка картин, написаних акрилом, а це перші проби молодого художника, які зображають діячів мистецтв українського, світового рівня та політиків: Мартіна Лютера Кінга, Маргарет Тетчер, Ліну Костенко, Богдана Ступку, В’ячеслава Вакарчука та інших. Виставка триватиме два тижні.

- Це люди, які мене надихають, є особистостями, мають вплив на загал, мають певний авторитет і повагу, – говорить Віталій Каіло. – Ці люди не є моїми кумирами, це люди, які мають надихнути інших на правильні вчинки. Пишу те, що близьке мені до душі.

Першою в серії «Обличчя» Віталій написав свою кохану, черкащанку.

Чоловік родом із Херсона, з 2005 року живе в Києві, закоханий у краєвиди Черкащини.

- Люблю це місто за його прекрасний дух та красу природи, яка оточує його. Оскільки я виріс на морі, мене захворює ваш Дніпро. Це те саме море. Захоплює паркова зона Черкас із дикими, не декоративними соснами. Обов’язково влаштую пленер у Черкасах.

Віталій Каіло експериментує з класичним жанром портрет, вирішуючи його у кращих зразках поп-артівського напряму. Серія «Обличчя» – друга після комерційної «Емоції».

Учителем і наставником Віталія є Олександр Миколайович Бабак, якому він подарував першу роботу з серії «Обличчя» – Лучано Паваротті.

Віталій – актор, який зіграв епізодичну роль у фільмі «Пастка», у фільмах «Порох і дробь» та «Повернення Мухтара-7».

Сам художник родом із Херсона. У 2005 році закінчив художній ліцей № 58. З 2005 року навчався у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука на факультеті монументального живопису. З 2008 року навчався у Київському національному університеті театру, кіно й телебачення імені І. К. Карпенка-Карого на акторському факультеті.

Вгору