«Агенти змін» провели тренінг для вчителів англійської мови Черкащини

22 березня 2018, 12:36

200 учителів англійської мови Черкащини, які упроваджуватимуть засади Нової української школи вже наступного навчального року, зібралися на обласний тренінг. Вони навчалися новим правилам викладання англійської в початкових класах. Тренінг для учителів провели сертифіковані «агенти змін», які пройшли навчання при Британській Раді в Україні.

«Ми сьогодні повинні зробити цей відповідальний крок, щоб піднятися на ту сходинку найбільш розвинених європейських країн, де діти вміють абсолютно вільно використовувати в будь-якій країні мову міжнародного спілкування, чудово знаючи свою рідну, будучи патріотами. У вас є чудова можливість стати першими, хто буде втілювати нові методики, нові навчальні прийоми і засоби для того, щоб дійсно навчити дітей іноземної мови», - зазначила ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна.

Учителям на тренінгу запропонували методики викладання англійської мови в початковій школі, що базується на рекомендаціях Міністерства освіти і науки України, а також на всесвітньо визнаних стандартах навчання. Навчання проходило в ігровій інтерактивній формі.

Варто зазначити, що програма підготовки вчителів англійської мови  розроблена Британською Радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Програма пропонує особистісноорієнтований підхід до освіти вчителів, навчання через рефлексію, використання комунікативних завдань і врахування власного досвіду.

Програма має на меті:

- сприяти професійному розвитку вчителів через рефлексію власної фахової діяльності, а також шляхом самооцінювання та співпраці з іншими вчителями

- подолати усталені стереотипи щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як ретранслятора інформації та сприяти їхньому усвідомленню власної ролі як організатора процесу навчання, що зосереджує особливу увагу на учінні та навчальних досягненнях учнів.

За повідомленням прес-служби Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору