Павло Мосійчук Павло Мосійчук, громадський активіст, один з ініціаторів транспортної реформи в Черкасах

Не дотримуючись карантину і обмежень на транспорт, вірус швидко буде розповсюджуватися

18 березня 2020, 19:01

Сьогодні, з 12 години вступило в дію ще одне рішення Кабінету міністрів - обмеження кількості пасажирів в транспорті до 10 осіб.

Вхід в транспорт буде здійснюватися лише через одні двері, кондуктори будуть контролювтаи кількість людей в салоні.Водіям заборонено продовжувати рух якщо в транспорті знаходитиметься понад 10 осіб.

Розумію що багатьом з нас це може принести великі незручності.

Багато з нас не зрозуміють цього кроку, але давайте не будемо вважати себе розумнішими за інших і думати, що ці міри є перебільшенням. Лише за вчора кількість нових хворих на коронавірус і людей із підозрою на це захворювання збільшилася майже вдвічі.

Ми маємо розуміти, що не дотримуючись карантину і обмежень на транспорт вірус швидко буде розповсюджуватися нашим містом. І тоді кількість захворівших почне зібльшуватися на десятки і сотні за один день. Жодна медична система не зможе впоратися із такою кількістю хворих. Без наданої медичної допомоги люди почнуть помирати.

І ці люди не є якимись абстрактними, це можуть бути наші батьки, діти, колеги та сусіди.

У нас є лише один варіант - дотримуватися карантинтинних заходів. Завдяки жорстким карантинним заходам в Китаї вийшло побороти розповсюдження хвороби і більша частина лікарень, де здійснювалося лікування хворих закрита через спал захворюваності та відстуність роботи.

Вийде і в нас!

Прошу з розумінням поставитися до вжитих заходів, не конфліктувати з водіями та кондукторами та виконувати їхні прохання.

Також прошу кожного, хто має змогу та не може працювати дистанційно: давайте прокидатися раніше на годину-півтори та йти на роботи пішки. Безпека оточуючих, рідних вартує того, щоб трохи недоспати в цей складний час.

Окреме прохання до пенсіонерів:

Зараз не легкі часи не лише для Вас, а й до усього міста. Декілька копійок зекономлених на покупках на оптових ринках не вартують здоров'я і життя.

Захворювання коронавірусом є найбільш небезпечним саме для Вас. Утримайтесь від поїздок, особливо в час коли люди їдуть в ранці на роботу чи повертаються з неї.

Всі тексти автора
Вгору