9-річна драбівчанка балансує між життям і смертю

11 квітня 2014, 12:44

9-річній драбівчанці вкрай потрібна допомога. У Насті Сахно – рак крові. Із тяжким недугом вона бореться ще від початку року. Та ослаблений організм поки не реагує на лікування. Нині Настя балансує між життям і смертю. Щодня їй потрібне переливання препаратів крові. А в дівчинки вона – рідкісна, інформують "ВІККА-новини".

– Сама собі весну зробила!

Такі поробки Настя виготовляє власноруч. Та улюблену майстерню дівчинці довелося змінити на палату. На початку року Насті раптово стало зле, пригадує мама.

Світлана Сахно, мама хворої: "Для нас, як сніг на голову. Але нашій хворобі передували застудні захворювання протягом останнього місяця, доки ми сюди не потрапили".

Настя в обласному Центрі дитячої онкології. Дівчинка вже пройшла перший курс хіміотерапії. Та її організм не відреагував на лікування належне, кажуть лікарі. Замість жаданої ремісії, Настя відразу потрапила до групи підвищеного ризику.

Ірина Іванова, завідувачка Центру дитячої онкології та гематології: "Гострий мієлоїдний лейкоз. Він трапляється лише в 10% випадків серед всіх лейкозів і дуже важко й довго лікується. Група високого ризику передбачає негайну, після входження у ремісію, трансплантацію стовбурових клітин. В іншому випадку для цієї дівчинки шансів немає".

Майже щодня дівчинка потребує переливання крові. У неї рідкісна група: 4+. Кожен донор коштує родині майже тисячу гривень. А рятівна трансплантація кісткового мозку – куди дорожча. Її вже зголосилися зробити у столичному "ОХМАДИТі", як тільки Насті стане ліпше. Утім доти потрібні гроші її родина самотужки нізащо не збере. А шанс побороти хворобу та вижити в дівчинки – лише один.

– Мріємо про що? Одужати! Одужати ми мріємо. Більше ніяких планів не будуємо.

Телефон мами: 067 841 66 96

Dantshik сказав:

Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5: 4)
Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Вгору