80% ветеранів уже пройшли комплексні медогляди

08 травня 2015, 19:21

1

Як повідомив головний лікар Центральної районної лікарні Микола Гуськов, майже 80 % ветеранів війни вже пройшли щорічний комплексний медичний огляд, інформують у Черкаській РДА.

– Далеко не у всіх ветеранів є можливість відвідати медичну установу. Зважаючи на вік, їм складно дістатися до районних лікарень. Планові огляди усіх ветеранів війни, які перебувають на диспансерному обліку, ми проводимо регулярно. Відтак, на «Д» обліку перебуває 2151 ветеран війни. Комплексним медичним оглядом охоплено 80% ветеранів війни, частковим комплексним періодичним оглядом – 20%. Стаціонарно проліковано 366 осіб, на «денному стаціонарі» оздоровлено 493 ветерани війни. 55 осіб отримали санаторно-курортне лікування, – підкреслив Микола Гуськов.

Він також відзначив, що без уваги медиків ніхто не залишається:

– Ми формуємо бригади фахівців, які виїжджають у сільську місцевість. Також проводиться і долікарський етап обстеження – забір аналізів, вимірювання тиску і електрокардіографія. Ця категорія забезпечена ліками за пільговими рецептами на амбулаторному етапі лікування.

Поділитись

Коментарі

Вгору