660 мільйонів гривень податків – внесок Черкаської області до зведеного бюджету за 29 днів нового року

01 лютого 2018, 06:43

Понад 800 мільйонів гривень податків і зборів надійде (збір) до зведеного бюджету від Черкаської області у січні за очікуваними розрахунками фіскальної служби. Це на 124 млн.грн. більше в порівнянні з січнем минулого року.

На сьогодні збір податків становить 660 млн.гривень.

Очікуваний січневий збір до державного бюджету – 360,2 млн.грн. До місцевих бюджетів першого місяця року надійде 440 млн.грн., тоді як за січень 2017 року місцеві бюджети отримали у 1,2 раза менше – 357,4 млн.грн. Також звітного місяця очікується 271 млн. гривень єдиного соціального внеску (+44 млн.грн. в порівнянні з січнем минулого року).

Фіскальна служба Черкаської області забезпечує стабільне надходження податків до бюджетів і позитивну динаміку надходжень. В умовах реформування та скорочення чисельності працівників, ДФС в області за минулий рік забезпечила позитивну динаміку збору основних податкових платежів та виконання поставлених завдань.

За 2017 рік до зведеного бюджету зібрано 9,6 мільярдів гривень податків і зборів, додаткові надходження зведеного бюджету склали 2,7 млрд. гривень. Місцеві бюджети за минулий рік отримали додаткових 1,4 мільярди гривень податків. За підсумками року Черкаська область – у десятці найкращих регіонів України із найбільшою динамікою надходжень податку на доходи фізичних осіб (146,7 відс. при середньому показнику по Україні 139,3 відс.) та посідає друге місце за сумою додаткових надходжень з цього податку (+1311 млн. грн.).

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам Черкаської області за сумлінне ставлення до сплати податків, зборів, платежів.

В свою чергу головне управління у зв’язку із змінами до податкового законодавства оперативно і широко доводить до платників податкові новації – 2018 з застосуванням сучасних технологій та проводить зустрічі із декларантами по роз’ясненню заповнення звітності – 2017.

Щодня виходять роз’яснення, коментарі та роздаткові матеріали ГУ ДФС у Черкаській області для платників і працює електронна скринька для онлайн спілкування за адресою help_payer@ukr.net

Актуальні відео огляди дивіться та завантажуйте на YouTube – каналі ГУ ДФС у Черкаській області «Допомога платнику»: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw

За повідомленням ГУ ДФС в Черкаській області.

 

 

Коментарі

Олена сказав:

Пробачте, що не по темі.
Вчора була на Центральному ринку і була шокована, ЩО там відбувається. Торговці пакували свої речі,
звільняючи торговельні ряди (перед круглим ринком). Питаю:” Що відбувається?” А мені розповіли, що
якийсь екс-регіонал викупив прибазарну територію, буде зносити ще недавно побудовані торговельні
ряди (за які, до речі, підприємці заплатили кругленьку суму) та буде будувати МАГАЗИН! Що, прямо перед
Центральним ринком?? Чи це правда? Хто дав такий дозвіл? Хто компенсує людям вкладені в прилавки гроші? Чому
це відбувається тишком-нишком? В жодному черкаському виданні цей факт не розголошено. Може,
ПАН МЕР РОЗ”ЯСНИТЬ?

Скептик сказав:

Слухи о строительстве ходили давно. Даже на каком-то местном интернет-ресурсе печатали. А вот о молчании мэра не стоит даже задумываться – скорее всего он в доле.

Вгору