6 місяців перебуває за ґратами обвинувачений у вбивстві медсестри з Ватутіного

18 серпня 2020, 21:30

Понад півроку перебуває під вартою підозрюваний у вбивстві медсестри 41-річний Михайло Ткачук. У Ватутіному за поки невідомих обставин було вбито 33-річну Людмилу Ткачук. Кривава трагедія сталася увечері 10 лютого в одній із 5-поверхівок. Про це інформують "Вісті Черкащини"

З ножовими ранами жінку знайшли у власній квартирі сусіди. Поруч з оселею лежав чоловік загиблої  з перерізаним горлом. Медикам вдалося врятувати його життя. Саме його підозрюють у вбивстві дружини.

Адвокат Ткачука неодноразово клопотав про зміну запобіжного заходу. Проте судді поки не погоджуються з доводами юриста. Досудове розслідування  завершилося.  Вже відбулися засідання по справі. Наступне слухатиметься за кілька днів у Звенигородці.

- Поки все на стадії судового розгляду, – каже захисник Ткачука Володимир Кобринський. – Поки нічого особливого. «Цікаво» буде, коли будуть досліджуватися докази. 20 серпня прокурор має оголосити обвинувальний акт. Я, в свою чергу, заявлятиму про відвід цього прокурора.

Кобринський заявив, що домігся відкриття справи щодо нанесення Ткачуку тілесних пошкоджень. Не визнає, що останній міг сам себе поранити.

У прокуратурі кажуть, що мають достатньо доказів, аби довести провину чоловіка. Перед остаточним вироком суду має відбутися щонайменше 5-6 засідань.

Поділитись

Коментарі

Вгору