500 черкаських чорнобильців залишаться без квартир

28 травня 2015, 17:00

20130823171613

Про забезпечення чорнобильців власним житлом та послугами санаторно-курортного лікування йшлося сьогодні на черговому засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА, пише Черкаський край.

Заступник директора Департаменту – начальник управління соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідів Сергій Могилей повідомив присутнім, що на забезпечення в Україні соціальних виплат за Чорнобильськими програмами у поточному році держбюджетом передбачено понад 68 мільйонів гривень. Для забезпечення фінансової підтримки регіональних чорнобильських громадських організацій з обласного бюджету вже виділено більше 120 тисяч гривень, з міських та районних бюджетів – майже 230 тисяч.

— Вже майже завершено процедуру укладання договорів із санаторно-курортними закладами на проведення оздоровлення чорнобильців, — запевнив Сергій Володимирович. — На жаль, проблемним залишається питання забезпечення чорнобильців власним житлом, адже цьогоріч коштів на придбання житла цій категорії осіб не виділено, а поліпшення житлових умов в області потребують більше 500 осіб.

Довідково. У Черкаській області проживає 118 тисяч осіб, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них 7281 інвалід та 51 дитина-інвалід.

Поділитись

Коментарі

Вгору