Перевірка СУБ «Митниця» – це помста депутатів, – Работенко

28 травня 2015, 16:32
IMG_4121

Фото Про все

СУБ «Митниця» діймають перевірками. Керівник СУБу вбачає в цьому помсту за те, що не взяв на посаду своїм заступником одного з депутатів міськради.

Нещодавно на виконкомі було прийнято рішення про проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Служби утримання будинків «Митниця» за період упродовж 2013-2015 років. Як повідомлялося раніше, приводом до цього став запит депутата міської ради Андрія Кондратенка. Депутат звинувачує керівника СУБу у тому, що той підписав угоду на обслуговування й ремонт ліфтів із підприємством, яке не має на це відповідного дозволу. Мова йде про підприємство «Кит-3».

Сьогодні зранку до СУБу приїздила комісія. Очолює комісію директор Департаменту ЖКК Андрій Наумчук.

- Комісія була створена на підставі того, що ліфти на Митниці обслуговує підприємство, яке, наскільки мені відомо, немає дозволу на такий різновид робіт. - розповів Андрій Наумчук. – Якби ми з’ясовували це питання листуванням із СУБом, то це зайняло б багато часу, а це ризик для мешканців.

Також він каже, що і минулого і позаминулого року до СУБу «Митниця» було багато запитань від депутатів, тому комісія аналізуватиме різні документи СУБу, а не лише ті, що стосуються утримання ліфтів. Перевірятимуть практичну частину виконання робіт, тарифи тощо.

За словами Андрія Наумчука, такі перевірки мають бути нормою в різних комунальних підприємствах, а не тільки у СУБі «Митниця».

Однак керівник Служби утримання будинків «Митниця» Ігор Работенко сумнівається, що такі ж перевірки комісіями спіткають й інші два СУБи міста.

IMG_4119

- Думаю, що в інших СУБах такої перевірки не буде, - зазначає він. – Дивно те, що депутат міськради Андрій Кондартенко, який по суті, і став ініціатором створення комісії, не вник детально в документи, які були йому надані по питанню ліфтів. Можливо, це тому, що пана Кондаретка не взяли заступником директора СУБу, попри всі намагання його сюди влаштувати.

Іншу версію перевірки Ігор Роботенко пов’язує із прізвищем ще одного депутата міськради Володимира Халая, який до речі, також входить до складу комісії.

- Торік при виконанні капітальних ремонтів його підприємство отримало аванс на ремонт ліфтів. Але на обслуговування ліфтів ці кошти не були витрачені, більше того – були спроби вмовити мене підписати акти на роботи, які взагалі не були виконані, - зазначає Ігор Роботенко – Я ці акти не підписав. І на сьогодні дванадцять ліфтів ще з минулого року лишилися не відремонтованими.

Заяву про це керівник СУБу збирається віднести до СБУ.

- А також вважаю за необхідне долучити до роботи комісії представника цієї служби, - говорить Ігор Роботенко. – Мені здається, що пан Халай намагається замести сліди та спрямувати роботу комісії в якесь інше русло.

Що ж до підприємства «Кит-3», яке стало причиною перевірки, Роботенко зазначає, що угоди укладені з цим підприємство були законними. Натомість він здивований, що тепер комісія цікавиться не тільки ліфтами, а взагалі всією діяльністю служби.

- Я це можу розцінювати лише так, що хтось намагається знайти якусь зачіпку, - припускає керівник. – Але я все-таки розраховую, що керівник комісії Андрій Наумчук діятиме неупереджено та виважено.

До речі, завтра в СУБі буде проведено тендер на обслуговування ліфтів. Що ж до комісії, то опрацювати взяті в СУБі документи обіцяють до початку наступного тижня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору