“50 тисяч за інформацію”: на Черкащині розшукують викрадачів елітних саджанців

06 грудня 2021, 14:26

Фото саджанців до викрадення

У селі В'язівок Звенигородського району невідомі викрали 820 елітних саджанців із фермерського господарства. Про це повідомив фермер В'ячеслав Олексійчук у Facebook.

За його словами, злочин відбувся у проміжок часу з 25 листопада до 3 грудня. Про інцидент уже повідомили поліцію, зараз відкрита карна справа.

- Викопали цілий гектар елітних саджанців, які для фермерського господарства спеціально вирощували 2 роки. Самі саджанці коштували 80 тис грн, росли вже рік, за ними доглядали, пофарбували дорогими препаратами від гризунів. Деякі саджанці вже вступили в стадію плодоношення. Мала ймовірність, що ці дерева приживуться в крадіїв, - розповів у коментарі "Про все" В'ячеслав Олексійчук.

Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про злочин, просять повідомити за номером 102 або телефонувати (068)470-01-01. Тим, хто надасть інформацію про злочинців, обіцяють винагороду в розмірі 50 000 гривень.

Також В'ячеслав повідомив, що йому вже надходили фейкові дзвінки, зокрема із колонії. Чоловіку пропонували спочатку заплатити хоч якісь кошти, а потім обіцяли розказати про злочинців.

Фото саджанців після викрадення

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору