4G від Київстар охопив ще 98 населених пунктів Черкаської області

08 жовтня 2020, 10:05

Жителі великих міст давно звикли до швидкісного мобільного інтернету 4G, який дозволяє не обмежувати себе у «цифрових потребах». Однак у віддалених районах, маленьких селах і на автомагістралях донедавна безперебійний мобільний інтернет був швидше винятком  із правил, аніж нормою.

Черкаська область не стала винятком та також долучилась до переліку областей з активним розширенням мережів 4G за рахунок використання частоти LTE900. Така програма модернізації передбачає облаштування 38 базових станцій зв’язку, що дозволило суттєво розширити покриття 4G та підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, ще понад 56 000 жителів Черкаської області тепер зможуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо. 

4G-зв’язок від Київстар з’явиться в 98 населених пунктах Черкаської області, у тому числі в таких містах і селах, як: : Баландине, Вікнине, Голов'ятине, Громи, Грушківка, Деньги, Дубова, Журжинці, Іскрене, Коврай, Коритня, Кримки, Лип'янка, Ліщинівка, Лукашівка, Мартинівка, Нове Життя, Почапинці, Рацеве, Рижанівка, Роги, Рубаний Міст, Сарни, Сатанівка, Сахнівка, Софіївка, Сунки, Таганча, Теолин, Тимошівка, Товмач, Товста, Топильна, Черповоди, Чорнявка, Шаулиха, Шуляки, Ярославка;

Заходи з розгортання мережі 4G охоплять також інші регіони нашої країни і повністю завершаться до кінця 2020 року. Загалом у планах компанії за два роки  надати можливість доступу до швидкісного мобільного інтернету 90% населення України.

Зазначимо, що головними перевагами мобільного інтернету 4G є більша ємність мережі та швидкість передачі даних. Середня швидкість передачі даних у форматі 4G вища у 3–4 рази, що дає змогу завантажити пісню за декілька секунд, а нові серії улюбленого серіалу – за лічені хвилини. Також можна скачати улюблене кіно або дивитися телепрограми з екрана свого ґаджета.  

Як підключити?

Щоб користуватися  4G, потрібно лише перевірити, чи смартфон і SIM-картка сумісні  з цим форматом. Про це свідчитиме маркування 4G Ready на картці та позначка LTE/4G на екрані телефона. Також абоненти Київстар можуть відправити зі свого телефона спеціальні коди:  *245*5 # виклик – для перевірки смартфона; *245*4 # виклик – для перевірки SIM-картки.

Якщо ж ваша SIM-картка не підтримує 4G – не проблема. Просто завітайте до будь-якого магазину Київстар, і вам безоплатно замінять «сімку». Варто знати, що нова USIM-картка, яка необхідна для 4G, має вищий ступінь захисту  порівняно зі звичайною SIM-карткою: від «клонування», зламування, підключення до піратських мереж, а також від інших видів шахрайства. Це означає, що користувач 4G отримує додаткові гарантії безпеки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору