Рух евакуаційних поїздів зі Сміли призупиняється

18 березня 2022, 11:05

Міський голова Сміли Сергій Ананко проінформував, що призупиняється рух евакуаційних поїздів із Сміли на Західну Україну у зв’язку із зменшенням ажіотажу та напливу людей, пише Сміла.ua.

Відтак рух поїздів із Сміли по непарних числах призупиняється.

Із Одеською залізницею домовлено, що у Смілі ставатимуть прохідні поїзди на Західну Україну. На них купувати квитки не потрібно. І якщо у них будуть вільні місця – вони зупинятимуться на вокзалі станції Шевченково.

Телефон для довідок: 5 26-60 - це диспетчер залізничного вокзалу.

"Якщо знову виникне потреба, якщо відкриють гуманітарні коридори і людям треба буде виїхати на Захід, якщо у Смілі набиратимуться групи по 200-300 осіб, яким треба виїхати на Львів – евакуаційні потяги знову працюватимуть", - запевнив міський голова.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вікторія Пономаренко :

Не зрозуміло від кого і чого тікають ?

Босс :

“Якщо в Смілі збереться група 200-300 осіб” – а в Смілі є умови для збирання такої групи і невизначеного очікування? “У потяг можна сісти якщо є вільні місця”? – і це при неможливості забронювати або купити квиток! Взагалі нас за людей не вважаєте. Так питання з евакуаційними потягами не вирішують. Має бути хоча б 1-2 на тиждень з чітко визначеним днем.

Вгору