40 країн, 2 роки у морі, робота на 5 кораблях, – черкащанин безперервно подорожує світом (відео)

12 червня 2017, 22:34

40 країн світу, 2 роки у морі, робота на п’яти кораблях – черкащанин Віталій Душка безперервно подорожує. Взимку – Карибський басейн, влітку – Середземне море. Ямайка, Гаїті, Норвегія, пустеля в Дубаї та Індія – і це не повний перелік місць, де встиг побувати мандрівник. Нещодавно повернувся із Непалу і знову планує подорож, повідомляє "ЧСН".

Майже півсотні країн встиг побачити черкащанин Віталій Душка за своє життя. Мандри хлопця почалися із роботи на круїзних лайнерах, що належать американським компаніям. Спершу побував у Колумбії, Панамі, Мексиці та Ямайці. Віталій каже, що був у Європі практично скрізь, де є вода.

Двічі на хлопця нападали. В Америці та Еміратах викрадали речі, техніку, гроші. Але це не зупиняло його, Віталій продовжував мандрувати. Він тричі їздив на сезонні роботи до Фінляндії, за Полярним колом збирав чорницю та брусницю. Двічі був на заробітках на полунично-малиновій фермі. Хлопець каже, що робота на свіжому повітрі йому до душі, тож незабаром планує чергову подорож.

Подруга Віталія Альона наголошує: хлопець дійсно живе подорожами. І не минає дня, аби він не поділився спогадами та планами на майбутнє. Захопившись його історіями, дівчина також захотіла об’їздити півсвіту.

Уже скоро Віталій Душка знову вирушить у подорож. Цього разу до сонячної та привітної Грузії. Потому планує поїхати попрацювати до Фінляндії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

сергей :

А в армию не пора ли ему?

Вгору