3,5% бійців “Азову” – з Черкащини

21 травня 2015, 14:57

6keQB05jqHw

Кадрова служба полку "Азов" зробила аналіз територіального походження своїх бійців. Отримані результати здивували навіть скептиків.

"Азов" позиціонує себе, як полк націоналістичного спрямування. Саме ця відмінна риса дозволила російським ЗМІ скерувати більшість своїх випадів проти "азовців". "Лютими бендерівцями", "бандерлогами" та "западенцями" називають бійців. Навіяні російськими ЗМІ асоціації перетворили їх на карателів із Карпат, що вийшли з лісу і тероризують населення Східної та Південної України, виступають проти "русского языка" та "всего восточного".

Проте, цифри показали, що "Азов" не тільки всеукраїнським полк, а й вихідці з нього належать переважно до Східної України (30,5%). Водночас між тими, хто походить із Північної (29,9%) та Західної (27,8%) України, різниці майже немає. Південь (11,8%) дав кожного 10 бійця.

Полк "Азов було сформовано на базі "Чорного Корпусу" – партизанського загону, що розпочав свою діяльність у березні 2014 р. і складався виключно з представників Східних областей України. Не може не радувати, що партизанський загін, з якого утворили батальйон, а у вересні полк – поповнився за рахунок вихідців з усіх інших територій держави.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору