320 тис. грн. витратять на ремонт дев’яти вулиць Умані

04 листопада 2014, 18:22

320 hrn

«Ямкового» ремонту зазнають дев’ять вулиць Умані. На їх «латання» витратять 320 тис. грн.. Ремонтні роботи вже розпочали одночасно проводити декілька бригад. Кажуть, що працюють лише тоді, коли погода дозволяє, аби все було зроблено якісно, пише Вечірня Умань.

Ремонтні роботи вже почали проводити на дев’яти вулицях: Піонтковського, Ленінської Іскри,  Паризької Комуни, Пролетарська, Тищика, Урбайліса, Рози Люксембург, Бабушкіна та Радзієвського.

- Додаткові кошти на ремонт доріг, а це 320 тис. грн., знайшов в.о. міського голови Олександр Цебрій. І тепер дякуючи погоді, ми маємо можливість провести «ямковий» ремонт доріг,  - говорить начальник відділу житлово-комунального господарства Станіслав Назаров. – Люди прикладають всі сили, щоб виконати роботи якісно. Це перша наша вимога. Щоб асфальт не було покладено у воді чи по холодній погоді. Думаю, що жителі міста будуть задоволені результатом.

Всі роботи виконує один із підрядників відділу житлово-комунального господарства Олександр Піскун.

-  У них є всі можливості для цього, власний матеріал, техніка. База Олексанлра Піскуна знаходиться в Умані,  - продовжує Станіслав Назаров. – Це достатньо надійний партнер. Всі роботи проводяться при температурі вище 5 градусів тепла.

Поділитись

Коментарі

Вгору