3-річна черкащанка потребує грошей на лікування раку крові

14 квітня 2016, 21:29

691650_w_300

3-річна Віка Капуловська з Черкас перебуває в гематологічному відділенні обласного онкодиспансеру. В неї виявили рак крові. Батьки просять допомоги на лікування єдиної і довгоочікуваної донечки, інформує Gazeta.ua.

"В нас довго не було дітей. Коли я дізналася, що вагітна, радощам не було меж. Віку народжувала не сама, робили кесарів розтин. З дівчинкою було все гаразд. До січня цього року якщо і хворіла, то так як і інші діти з садочка. А потім перехворіла вітрянкою. Через тиждень появився кашель, соплі і температура. Тричі вискакував ячмінець. Педіатр сказала, що це гостра респіраторна вірусна інфекція. Нам приписали антибіотики. Але температура все одно не падала. Здали аналізи, вони були з поганими показниками. В березні нас направили в дитячу лікарню. Там запідозрили і лікували бронхіт. Але в дитини продовжував знижуватися гемоглобін. Тоді направили до гематолога. Я навіть боялася думати про погане. Гематолог сказала, що це не схоже на захворювання крові і я трохи заспокоїлася. Але взяли аналіз крові і пункцію. А вже вечері подзвонили, щоб ми переводилися у їхнє відділення", - розповіла Cazeta.ua мати 38-річна Наталія Капуловська.

24 березня Віку Капуловську госпіталізували в Черкаський обласний центр дитячої онкології і гематології.

"У Вікусі виявили рак крові. Цей діагноз підтвердили і в "Охматдиті". Ми були шоковані. За ці дні донечка вже пройшла два курси хіміотерапії і паралельно хімічні препарати вводять в кістковий мозок. На лікування йде багато грошей. Наші заощадження закінчилися ще в дитячій лікарні. Так склалося, що і я перехворіла грипом, теж були витрати. Опісля нам багато допомогли родичі і знайомі. На лікування Вікусі збирали і в її садочку, друзі розміщували оголошення в соцмережах. Ми вдячні людям, що відгукувалися. Перераховували і по 50 гривень, було раз і близько тисячі. В центрі перебуватимемо ще місяців з 10. А потім впродовж 2 років дома буде підтримуюча хіміотерапія. До 5 років треба буде періодично обстежуватися", - сказала Наталія.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку - 4149 4978 6203 7654 (Капуловська Наталія Миколаївна), тел. (096) 547- 53-57 або (066) 050-80-75.

Коментарі

Вгору