3 місцевих жителів, які збували черкащанам фальсифіковані лікеро-горілчані вироби, притягнуто до кримінальної відповідальності

01 березня 2018, 22:15

Прокуратурою Черкаської області забезпечено участь в судовому розгляді кримінального провадження за обвинуваченням 3 членів організованої групи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3  ст. 28, ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Установлено, що члени злочинного угруповання, до складу якого входило 3 жителів м. Черкаси, в період часу з січня до жовтня 2017 року організували в гаражному приміщенні в м. Черкаси зберігання незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів та в подальшому збували їх жителям м. Черкаси.

У ході проведення обшуків у вказаному кримінальному провадженні виявлено та вилучено незаконно виготовлену алкогольну продукцію на загальну суму 200 000 грн.

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси від 28.02.2018 обвинувачених засуджено до штрафу в сумі 17 000 гривень з кожного.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Нагадаємо, діяльність організованої групи припинена працівниками прокуратури області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

За повідомленням прес-служби  прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору